Rüyada birini öldürmek

Rüyada birini öldürmek işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine, güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, aile bireylerinin arasına nifak sokacak bir kişinin haneye gireceğine, sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına, iyi bir aile reisi ve baba olacağına, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine, kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, neşesinin de yerine geleceğine, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada birini öldürmek gördüyseniz:

  • Yararsız konular veya sonuca varmayacak işler konusunda ısrarcı olan kişiler sizi zor durumda bırakabilirler.

Rüyada eşinin öldüğünü duymak işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların da başarı ile sonuçlanacağına, kendisini ona adayacağına delalet eder.

Rüyada sevdiği birinin öldüğünü duymak hasadının tarlasında kalacağına, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, yakın bir zaman içinde başına gelebilecek kötü olayları uzaklaştıracağına tabir olunur.

Rüyada bir sürü insan öldürmek sonuçtan memnun kalacağına, işyerini kapatacağına işaret eder.

Rüyada leylek öldürmek işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, bir sebeple işlerinin kısa süre için aksayacağına işaret etmektedir.

Rüyada öldürülmüş köpek görmek alacağı diğer ihtarlar sonrasında ise işten çıkarılmasının gündeme geleceğine, çok hayırlı şeylere imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada silahla öldürülmek istenmek kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine, olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına yorulur.

Rüyada bebek ölmek ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, atılım yapacağına, ileriye gideceğine delalet eder.

Rüyada tanıdığını öldürmek eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine, kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine inanılır.