Rüyada bir ünlünün konserine gitmek

Rüyada bir ünlünün konserine gitmek rüya sahibinin elindeki imkanları, nüfuzunu da kullanarak gerekli adımları atacağına, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, biraz daha sabırlı davranması halinde hayalini kurduğu güzel yaşama kavuşacağına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine, ancak verilen çabaara rağmen bir türlü ilerleme kaydedilemeyeceğine, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına, eğlenceli günlere kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir ünlünün konserine gitmek gördüyseniz:

  • Evinizi, ailenizi, ilişkilerinizi veya iş birliklerinizi ilgilendiren konularda bazı başlıklar ön plana çıkabilir.

Rüyada ünlü birinin konserine gitmek sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine ve çok saygın bir konuma sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir ünlünün konserine gitmek maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgiliyle konsere gitmek maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine, bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına, sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine tabir olunur.

Rüyada konsere çıkmak çalışmaktan kurtulacağına ve biraz da kendisine zaman ayırma fırsatı elde edeceğine, elde bulunan maddi ve manevi kaynakların kısa süre içinde tükeneceğine, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, işlerin istenmeyen bir hal alacağına işaret etmektedir.

Rüyada konserde şarkı söylemek sorunlarından kısa bir zaman içine kurtulacağına, birçok konuda daha dikkatli olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendini konserde görmek arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine, hakkı olanlara kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada konser görmek aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına, bu sıkıntılar yüzünden aile içerisinde sevgi saygı gibi duyguların kalmayacağına, yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine, gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada konser bileti görmek aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine ve sevilen kişi ile girilecek bir yolda mutluluktan havalara uçulacağına, arka arkaya pek çok aksilik ve zorluk ile karşılaşacağına tabir olunur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments