Rüyada bir kişiyi çirkin görmek

Rüyada bir kişiyi çirkin görmek ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, yeni projelere atılacağına, kişinin motivasyonunu bozan kimselerin çıkacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, iş kaybı yaşayacağına, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına, sıkıntıların çözüme ulaşacağına, endişelerin son bulacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, sorunlu bir durumla karşılaşacağına işarettir.

Rüyada bir kişiyi çirkin gördüyseniz:

  • Ani bir adım atmadan önce iyi istişare etmelisiniz.

Rüyada sevdiğin kişiyi çirkin görmek gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiği kişiyi çirkin görmek birçok kişinin dikkatini çekeceğine ve bu sayede birbiri üstüne iş teklifi alacağına, manevi olarak da çöküntü içine düşeceğine tabir olunur.

Rüyada bir kişiyi çirkin görmek iş hayatında bir dedikoduya malzeme olacağına, planlarının istediği şekilde işleyeceğine, bu durumun kendisine güç vereceğine ve geleceğine daha sıkı bağlanacağına işarettir.

Rüyada çirkin erkek bebek doğurmak çeşitli gelişmeler yaşayacağına, başkalarına el açmasına ve onlara muhtaç olmasına gerek kalmayacağına yorulur.

Rüyada burnunu çirkin görmek ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine ve yaşanan durumların büyük acılara sebep olacağına, gereksiz bir kıskançlık yüzünden eşiyle tartışacağına işaret eder.

Rüyada çirkin dede görmek rüya sahibinin yıpranacağı ve üzüleceği kadar kötü günler geçireceğine, yarar getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada çirkin gelin damat görmek çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına, mutluluk dolu bir döneme girileceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına yorulur.

Rüyada bir erkeği çirkin görmek iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, her zaman örnek bir müslüman olarak hareket etmesinden dolayı başına bela gelmeyeceğine tabir olunur.