Rüyada aya doğru uçmak

Rüyada aya doğru uçmak herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacağına, daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, yeni adımlar atılıp yeni işlere girişileceğine, varolan borçların yakında ödeneceğine, kendisinin de bu duruma kırılacağına ve üzüleceğine, hedeflerin gerçekleştirileceğine, baş ağrıtacak, huzur, neşe ve keyif kaçıracak olayların yaşanacağı, kendisine hiç uygun olmayan kişiler ile ortaklık kurmak zorunda kalacağına ve üzüleceğine delalettir.

Rüyada aya doğru uçmak gördüyseniz:

  • Duygularınızı paylaşmanız, seçeneklerinizi fark etmenizi sağlayabilir.

Rüyada aya doğru uçmak hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine, işinde bol kazanç elde edeceğine, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına işaret eder.

Rüyada aya uçmak yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada aya bakarak dua etmek böylece hayatının kolaylaşacağına ve eksiklerinin giderileceğine, çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada aya bakıp dilek dilemek daha rahat bir nefes alacağına, malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için  harcanacağına tabir olunur.

Rüyada aya tutunmak karşılıklı olarak ayrılıkların yaşanacağına, çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine delalettir.

Rüyada aya gittiğini görmek karlı ortaklıklara gireceğine, makam sahibi olacağına, sorunlarının çözüleceğine, borçlarının biteceğine, hastalıklarının iyileşeceğine ve rüya sahibinin önüne tertemiz, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada aya yükselmek kişinin daha çok kazanacağına, ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada el ayası görmek kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, işlerinin başarılı olacağına rivayet etmektedir.