Rüyada ağızda yemek

Rüyada ağızda yemek yolunda giden hayatın bozulacağına, bir sebeple insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına ve rüya sahibinin sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, çok sevdiği insanlardan ihanet göreceğine ve bu ihanetten ötürü çok büyük üzüntüler yaşayıp büyük hastalık yaşayacağına, büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine alamet eder.

Rüyada ağızda yemek gördüyseniz:

  • Bazı konularda yetersiz kalan kişiler sıkıntı yaratabilir.

Rüyada ağızda yemek iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine, rızkının azalacağına, ticarette şansının düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağıza tükürmek ortaklıkların ve yapılan anlaşmaların tek taraflı olarak feshedileceğine, uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ağız yıkamak yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, rızkın da ömür boyu süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağızda diş görmek işlerinin gelişme göstereceğine, işlerinin açılacağına, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine alamet eder.

Rüyada ağızda böcek görmek kötü alışkanlıklardan birine tekrar başlanacağına, allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına, gelir elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağızda kırık diş görmek kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına işaret eder.

Rüyada ağızda taş görmek bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine, bir sebeple gerek iş hayatında gerekse de aile hayatında çok zor zamanlar geçirileceğine, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına inanılır.

Rüyada ağız içi görmek rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments