Rüyada ağızda taş görmek

Rüyada ağızda taş görmek hayal kırıklığına düşeceğine, üzüleceğine, zor durumda kalacağına, kurulu düzenin bozulacağına, kötü sözler duyulacağına, kısmetin kapanacağına, geçim sıkıntısı yaşanacağına, özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, huzurlu günlerin biteceğine, hayatın, varlığının, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, kendisiyle de gururlanacağına, sağlığın bozulma noktasına geleceğine, geçiminin zorlaşacağına, kötü kimselerin ağına düşeceğine, çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine ve bu sayede daha üst mevkilere çıkma şansı yakalayacağına rivayet eder.

Rüyada ağızda taş gördüyseniz:

  • Siz planınıza sadık kalma konusunda kararlı olabilirsiniz ama, sizin farkında olmadığınız noktalarda başkalarının düşüncelerini önemsemekte fayda var.

Rüyada ağızda taş görmek başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine ve kazancının da azalacağına, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada iki ağız görmek iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağıza üflemek ancak sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına, etiği duaların allah katında kabul edildiğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, zor zamanların biteceğine, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına işarettir.

Rüyada ağızda çok diş görmek mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına, güzel ve hayırlı günler geçireceğine inanılır.

Rüyada ağız içi görmek sağlık konusunda iyi haberler alınacağına ve mutlu bir ömür geçirileceğine, hayatının iyileşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ağız kokmak kaderinin yüzüne güleceğine, geçim derdinin kalmayacağına işarettir.

Rüyada ağız görmek maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, bazı konularda takıntı derecesinde özenli gösterileceğine ve hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda önemli bir adım atılacağına yorulur.

Rüyada ağız felci geçirmek çocuklarına ve ailesine karşı her zaman şefkatli davranacağına, ün sahibi olacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments