Rüyada ağızda köpük görmek

Rüyada ağızda köpük görmek onunla hayırlı şekilde devam edeceğine, sağlık ve hayır getireceğine, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, girdiği projelerden zararla çıkacağına ve eğer kendisini işine vermezse yakın bir zaman içinde iflasın eşiğine geleceğine, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, hayal edilen eve kavuşulacağına, yaptığı işten çıkarılacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağızda köpük gördüyseniz:

  • Maddi konularda ani bir rahatlama bekleyebilirsiniz.

Rüyada ağızda köpük görmek bunun kendisi için büyük şans olacağına, mali anlamda rahatının yerinde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağızda balgam görmek ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, şimdiye kadar yaşadığı sıkıntılarının sona ereceğine delalettir.

Rüyada ağızda tüy görmek yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, onlarla bol muhabbette olup eğlenceli zaman geçireceğine tabir olunur.

Rüyada ağızda solucan görmek hasret çekenlerin buluşacağına, moralinin bozulacağına ve hayal kırklığına düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada açık ağız görmek yıkılacağına, üzüleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zaman içinde kurtulacağına işarettir.

Rüyada babayla ağız kavgası etmek devletle ilgili bazı sıkıntılar çıkacağına, iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağızda çürük diş görmek kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sigara ağızlığı görmek çok büyük bir umutsuzluk yaşadığı bir sırada hiç beklemediği büyüklükte bir kazanç elde edeceğine, borçlarının biteceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments