Rüyada ağır taş kaldırmak

Rüyada ağır taş kaldırmak ticarette öne geçeceğine, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına, çekilen çilelerin sona ereceğine, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine, canını ve malını kaybetme pahasına da olsa bazı girişimlerde bulunacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, şansın yüze güleceğine, kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, sorunlu bir durumla karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağır taş kaldırmak gördüyseniz:

  • Kafanızda gerçekçi veya gerçekçi olmayan endişeler oluşabilir.

Rüyada ağır taş kaldırmak yeni yerler göreceğine, ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına inanılır.

Rüyada ağır vasıta görmek hiç para sıkıntısı da yaşamayacağına, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine delalettir.

Rüyada ağır bavul taşımak kısmetlerinin çok olmamasına rağmen, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, mutlu zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağır yorgan görmek kırılan kalplerin barışacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına delalettir.

Rüyada ağır çanta taşımak kendisine söylenen bazı yalanları ifşa edeceğine, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada ağır yük görmek anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine ve ferahlığa çıkacağına, büyük kayıplara uğrayacağına tabir olunur.

Rüyada ağır basmak yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, her daim allah yolunda yürüyeceğine tabir olunur.

Rüyada ağır hastanın iyileştiğini görmek rahat edeceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına, bir sebeple ruhen güçsüz düşüleceğine, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments