Rüyada ağır basmak

Rüyada ağır basmak yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına ve aile bireylerinden birinin vereceği destek ile çok büyük kazançlar elde edeceğine, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacaklarına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine, kafasını toparlayacağına, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına ve bu durumu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine, tatile çıkıp hem fiziksel, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına, haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına, eline geçen fırsatların işe yaramayacağına inanılır.

Rüyada ağır basmak gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişileri veya bazı olayları hafife almanız durumunda itirazlar, gergin diyaloglar veya ortamlar söz konusu olabilir.

Rüyada ağır basmak sıkıntılarının ve sorunlarının bir süre daha devam edeceğine, hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve doğru düzgün insanlar ile arkadaşlık yaparak çok saygın bir kişi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağır hastanın iyileştiğini görmek iyi halini yitireceğine, iç dünyasının da güzelleşeceğine delalettir.

Rüyada ağır çanta görmek kararlarının çevresi tarafından dikkate alınmayacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine inanılır.

Rüyada ağır hareket etmek yardıma muhtaç olan insanlara yardımcı olduğuna, elinde bulunan imkânları hak yolu için kullandığına ve ettiği duaların allah katında karşılığını bulacağına, hedeflerine yaklaşacağına yorulur.

Rüyada ağır yük görmek sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına, onunla hayırlı şekilde devam edeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağır çanta taşıdığını görmek duygularının ön plana çıkacağına, çocuklarının ve torunlarının hep çevresinde bulunacağına işarettir.

Rüyada ağır yorgan görmek sağlığının yerine geleceğine, işlerinin ve düzeninin bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada annesini ağır hasta görmek zenginlik elde edeceğine, lüks içinde olacağına, güvenlikli bir siteye taşınılacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments