Rüyada ağaçkakan kuşu görmek

Rüyada ağaçkakan kuşu görmek kafasına göre birini bulacağına, kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına, tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine, hayallerine kavuşarak çok mutlu ve sevinçli bir hayata sahip olacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına, sevdiğinizle hoşça vakit geçirmeye, her şeyin iyiye doğru gideceğine, aralarındaki ağız tadının bozulacağına, hakkını savunamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağaçkakan kuşu gördüyseniz:

  • Eski bir fikre yeni bir bakış açısıyla yaklaşmanız yeteneklerinizin belirginleşmesini sağlayabilir.

Rüyada ağaçkakan kuşu görmek aşılamaz ve çözülemez sorunlarının olmayacağına, beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, darda kalacağına, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ağaçkakan görmek kalbini kıracağına, yapılacak araştırmalar ve ortaya konulacak çabaya rağmen sorunun bir türlü düzeltilmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kafeste muhabbet kuşları görmek keyfinin, neşesinin ve ağız tadının kaçacağına, sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve zor bir eğitim hayatının kolay bir şekilde aşılacağına delalet eder.

Rüyada muhabbet kuşunun pislediğini görmek ancak sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına, işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına işarettir.

Rüyada beyaz kuşlar görmek bedenen de ruhen de şifa bulacağına, işlerinin her geçen gün düzeleceğine tabir olunur.

Rüyada muhabbet kuşunun yandığını görmek işsiz ise işe gireceğine, hayal kırıklığına düşeceğine rivayet eder.

Rüyada muhabbet kuşu yavruları görmek yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına inanılır.

Rüyada muhabbet kuşuyla konuşmak hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine ve hayırlı bir evlada sahip olacağına, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments