Rüyada açık göbek görmek

Rüyada açık göbek görmek rüyayı gören kişinin gözyaşlarının kuruyacağına, bir yandan düğün, bir yandan cenaze olacağına, esenlik ve gönül hoşluğu bulacağına, yapılan hatalar ve verilen yanlış kararlardan ötürü iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve sorun yaratacak bir projeye dâhil olunacağına, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine ve rüyayı gören kişinin bunu tecrübe edeceği bir olay yaşayarak, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, bunun için sabırsızlanacağına işaret eder.

Rüyada açık göbek gördüyseniz:

  • Özgürleşme arzunuz artıyor.

Rüyada göbek açık görmek ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına ve rahata erileceğine, dikkat çekecek bir büyüme göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada göbeğini açık görmek inancını ve kendine olan güvenini bir an olsun kaybetmemesi sayesinde hayallerine, umutlarına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına, sorunlu bir kişinin başa açtığı belanın tecrübeli bir kişiden alınacak yardımlar ve destek sayesinde haneden uzaklaştırılacağına tabir olunur.

Rüyada açık göbek görmek uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, bebek gülümsüyorsa işlerin açılacağına işaret eder.

Rüyada bebeğin göbek bağını kesmek uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına, istemeden ortak olduğu bazı olaylar yüzünden neşesinin kaçacağına ve uzun zamandan beri kafasını taktığı bir durumdan ötürü zarar edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada göbeğinden kan aktığını görmek neşeleneceğine, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, kısmetinin bollaşacağına, maddi anlamda rahatlık göreceğine delalet eder.

Rüyada göbekten iğne vurulmak varolan çalışmaların daha iyi bir hale getirileceğine, çok iyi işler ortaya konacağına inanılır.

Rüyada göbekten vurulmak hayata aynı açıdan bakılan bir eşe sahip olunacağına, rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada bebeğin göbek bağını bağlamak rızıksız kalacağına, bir sebeple bazı tartışmaların ortasında kalınacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments