Rüyada yüksek bir duvardan atlamak

Rüyada yüksek bir duvardan atlamak ruhsal açıdan bunalımda olmaya, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, kişinin gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, gözyaşının kuruyacağına, karamsarlığa düşeceğine, rızık bolluğu içinde olacağına, kısa bir toparlanma aşamasından sonra tekrar kazanç elde edebilecek aşamaya geleceğine delalettir.

Rüyada yüksek bir duvardan atlamak gördüyseniz:

  • Doğru şeyleri yapmaya çalışırken yeni sorumluluklar üstlenebilirsiniz.

Rüyada yüksek bir duvardan atlamak çok kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalıp çok büyük üzüntü ve endişe duyacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yüksek duvardan atlamak çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine, uzunca bir zaman çektiği sıkıntılardan ötürü uğradığı zararı kapatacağına delalet eder.

Rüyada taş duvardan atlamak rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına işaret etmektedir.

Rüyada duvardan atladığını görmek hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada duvardan aşağı atlamak büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, işlerinde yeni bir sayfa açacağına işaret eder.

Rüyada duvarlardan atlamak zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada duvara atlamak istemediği bir kişi ile arasında büyük bir tartışma çıkacağına, sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine, üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına işarettir.

Rüyada duvarın üstünden atlamak tövbelerinin allah katında karşılık göreceğine, tabiri caizse derin bir oh çekeceğine rivayet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments