Rüyada yılanın uçtuğunu görmek

Rüyada yılanın uçtuğunu görmek kırmızı uzun elbise ise duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine, hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, gelirinin artacağına, hastalanacağına, kötü haberler alacağına, başarısızlığa düşeceğine, bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına, işlerinin bozulacağına, üzülmesine neden olacak haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına, dualarından hayır görmeyeceğine, kazanca ve ekmeğe kavuşacağına dolayısıyla da rahata ereceğine, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine işaret eder.

Rüyada yılanın uçtuğunu gördüyseniz:

  • Eşinizle ya da sevdiğinizle birlikte her konuda birlikte birşeyler yapmak için harekete geçin.

Rüyada yılanın uçmasını görmek güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine alamet eder.

Rüyada uçan beyaz yılan görmek sorunların çabucak atlatılacağına, teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada yılanın uçması görmek daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine, güzel günlerine gölge düşeceğine rivayet eder.

Rüyada büyük uçan yılan görmek büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yılan uçtuğunu görmek sağlığının yerine geleceğine, korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına, yakında işlerinin aksayacağına, sevdiği kişileri çok üzeceğine işaret eder.

Rüyada yeşil uçan yılan görmek her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine ve büyük bir mutluluk ve sevinç yaşayacağına işaret eder.

Rüyada uçan siyah yılan görmek geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, evinden yiyeceğinin, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine işaret eder.

Rüyada uçan yılan öldürmek yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, kendini her konuda geliştireceğine alamet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hülya

Rüyamda yavru beyaz yılanların uçtuğunu ve havada patlayıp üzerimize çiçek gibi yağdığını gördüm anne yilaninda uçup bize doğru geldiğini ama zarar vermediğini gördüm ne anlama geliyor acaba