Rüyada yılan görmek

Rüyada yılan görmek sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, arkadaş, dost olarak gördüğü insanlardan zarar göreceğine, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, eşiyle birlik, dayanışma ve sevgi içinde olacağına, işinin gücünün rast gideceğine, yaptıkları ile pek çok kişinin eleştirisini alacağına, kişinin aşırı kibirli hareketlerinin faturasının çok ağır olacağına, kendine çeki düzen vereceğine, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, bu yüzden maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine, hanesinde bolluk ve bereket yaşanacağına işarettir.

Rüyada yılan gördüyseniz:

  • Ruhsal hastalıklara açıksınız.

Rüyada küçük yılan öldürdüğünü görmek elinin darlaşacağına, haneye dertlerin gireceğine  yorulmaktadır.

Rüyada kafeste yılan görmek sevdiklerine kavuşacağına, özlemlerini bitireceğine, zor durumda kalacağına, yokluğa düşeceğine alamet eder.

Rüyada kan ve yılan görmek ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine, çok kazançlı yatırımlara gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada altın yılan görmek kişinin eksiklerini, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, koyu muhabbette kalacağına inanılır.

Rüyada siyah yılan beslemek büyük bir tatsızlık yaşanacağına, hedeflerine ulaşacağına, hayallerini gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada kutuda yılan görmek hayırlı işlere girişileceğine, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına yorulur.

Rüyada incir ağacında yılan görmek spora başlayacağına ve bu sayede sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, yanında çalışan insanlara hem ekmek yedireceğine delalettir.

Rüyada etrafında yılan görmek sahip olduğu nimetin artacağına, bazı sorunların başgöstereceğine işaret eder.