Rüyada eş görmek

Rüyada eş görmek yarınlarına inanacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, çok sıkıntılı bir döneme gireceğine ve eline geçen cüzi miktarda kazanç ile zararı az da olsa kapatmaya çalışacağına, hayallerine, isteklerine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, esenlik, huzur ve saadet bulacağına, rüyayı gören kişinin kendisi işini kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada eş gördüyseniz:

  • Kendi sebep olacağınız maddi zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada eşinin montunu giymek çok sıkıştığı bir durumda aile bireylerinden birinin desteğinin alınacağına, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına delalettir.

Rüyada eşini askere göndermek oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, dertlerin ve sorunların biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşinin öpüştüğünü görmek çok daha iyi yerlere geleceğine, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına işaret eder.

Rüyada eşini kusarken görmek haneye bolluk ve bereket dolacağına, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşini başkasıyla konuşurken görmek sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına ve ruhsal olarak çok kötü durumlara düşeceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada sürekli eşini görmek sorunların kısa zaman içinde biteceğine, elde ettiklerine rağmen ahiret hayatını da göz ardı etmeden yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş eşinin mezarını görmek görülen fotoğrafın bir kısmı yok ise hastalık yaşamaya, görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına, bu durumunda kısır bir döngüye dönüşeceğine inanılır.

Rüyada iki eşli olmak elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine, borçların bir türlü ödenemeyeceğine rivayet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Muhammet Şentürk

Selamlar,rüyamda boşanmakta olduğum eşimi ve ailesini gördüm.kızımı görmek için eşimin ailesinin evine gitmiştim kızımı kucağıma aldım seviyordum eşim ve bütün ailesi toplanmıştı herkesle konuştum ve bayağı zaman geçirdim