Rüyada kedi görmek

Rüyada kedi görmek garanti olacak kazanca, mutluluğa, huzura ve sıhhate kavuşacağına, sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına, onlardan hayırsızlık göreceğine, kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, sevdiği insana kavuşacağına, ister istemez büyük sorunlar yaşayacağına, karalar bağlayacağına ve üzüntüden yataklara düşeceğine, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve rüyayı gören kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine delalet eder.

Rüyada kedi gördüyseniz:

  • Bir ilişki veya fiziksel bir değişiklik bir hamle yapmanızı ya da yaşam tarzınızda değişiklikleri körükleyebilir.

Rüyada kedi ve karınca görmek parasının da, malının da eksilmeyeceğine, bahtının açık olacağına, iş hayatında sorun yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kedinin fareyi öldürdüğünü görmek iş yerinde istediği makama terfi edileceğine, kurtuluşu bulacağına rivayet eder.

Rüyada kafası olmayan kedi görmek sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, helal ve geniş rızık elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada kedi ve tavuk görmek içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, büyük adımlar atılacağına delalettir.

Rüyada kara kedi tutmak kendi hayatıyla ilgili kararları tek başına alamayacağına, zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına delalet eder.

Rüyada arabayla kedi ezmek hatta eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, sevilmeyen bir erkek arkadaş ise onun hakkında kötü haberler duyulacağına rivayet eder.

Rüyada gözleri parlayan kedi görmek ona ön ayak olacak kişilerin karşısına çıkacağına, kardeşlerin arasına para ile ilgili bir sıkıntı gireceğine inanılır.

Rüyada bağıran kedi görmek ihtiyaçlarını giderebileceğine, şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına delalet etmektedir.