Rüyada tavuğa su vermek

Rüyada tavuğa su vermek yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine, ele geçecek haram mal ve paraya, ayrıca çok kötü olaylar yaşanacağına, hayatının güzelleşeceğine, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, işten eve bir hayat yaşayacağına, yeni çalışmalar ortaya konacağına, rüya sahibinin bu durumu fark ederek akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı kısmet ile çok yakın bir zaman içinde evlenip bir bebek sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada tavuğa su vermek gördüyseniz:

  • Bazı konularda tutumunuzu değiştirmeniz durumunda ilginç kişilerin dikkatini çekebilirsiniz.

Rüyada tavuk suyu çorbası görmek karşılaşılan kötü durumların yakın bir zaman içinde son ereceğine, içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren rüya sahibinin amacına ulaşacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada tavuk suyu çorbası içmek elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tavuk suyu içmek iyi işler ve projeler geliştirerek kendisini her alanda kanıtlama şansı bulacağına, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada su içen tavuk görmek sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tavuk suyu görmek yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, ona hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına, kişinin doğru yoldan ve hak olandan ayrılmasına tabir olunur.

Rüyada suyun içinde tavuk görmek kişinin kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine ve takdirlerini kazanacağına rivayet eder.

Rüyada tavuğa su vermek kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, maddi konularda kayıplar olacağına rivayet eder.

Rüyada tavuk suyu çorba içmek parasız ve işsiz kalacağına, geçim derdine düşeceğine, büyük bir gruba liderlik edileceğine, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına yorulur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments