Rüyada sevdiğin kişiyi çirkin görmek

Rüyada sevdiğin kişiyi çirkin görmek diplomalarının artacağına, başarılarının artacağına, makamının yükseleceğine, hayatı boyunca kazalı, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine, örneğin; evlenip bekâr hayatından elini eteğini çekeceğine, hayatının karışacağına, kişinin tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyi çirkin gördüyseniz:

  • Öğle sonrası ise, çekişmeli diyaloglar, stresli durumlar veya beklenmedik tepkiler ya da gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüyada sevdiğin kişiyi çirkin görmek kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine ve uzun süre toparlanılamayacağına, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiği kişiyi çirkin görmek söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına, bir sebeple çok üzülüp büyük sıkıntılar çekeceğine inanılır.

Rüyada bir kişiyi çirkin görmek yakın gelecekte de nikah masasına oturulacağına, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin birini çirkin görmek hayatından nefret duygusunu atacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiği kızı çirkin görmek çok üzüntülü zamanlar geçireceğine ve hayatını çok kötü bir şekilde etkileyecek olaylar yaşayacağına, maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğin insanı çirkin görmek sevilen bir kişinin içine düştüğü sıkıntıdan kurtulmasına yardımcı olunacağına, kişinin manevi olarak huzurlu bir ruh haline gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızı çirkin görmek işlerin düzene gireceğine, çekilen sıkıntıların ve zorlukların da son bulacağına, yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına delalettir.

Rüyada sevdiği insanı çirkin görmek fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, kusurların ve günahların telafi edileceğine rivayet eder.