Rüyada mezardan altın çıkarmak

Rüyada mezardan altın çıkarmak istediklerini elde edeceğine, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine, yorucu geçen bir döneme girileceğine, muradına ereceğine, cesaret ve özgüven sahibi olacağına, hayallere kendini çok fazla kaptıracağına ve bu nedenle de çok üzüleceğine, ancak eğer bu şekilde hayatını sürdürmezse çok kötü durumlara düşeceğine ve büyük sıkıntılar çekip üzülmek zorunda kalacağına, çoğalan kısmetlerle birlikte kişinin ismini herkese duyuracağı projelerde yer alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mezardan altın çıkarmak gördüyseniz:

  • Güvendiğiniz kimselere danışmaktan çekinmeyin.

Rüyada mezarlıktan altın çıkarmak bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına, uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine alamet eder.

Rüyada mezardan altın çıkarmak tartışmaların gün geçtikçe daha da artacağına, üzüntülü bir döneme girileceğine, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına delalettir.

Rüyada mezardan define çıkarmak gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine rivayet eder.

Rüyada ölen bir kişiyi mezardan çıkarmak mutsuz, üzgün ve hasta olacağına, kendisine uygun bir kısmet bulup en kısa zaman içinde dünyaevine gireceğine ve çok mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada mezardan adam çıkarmak allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, eğer sorunları varsa en kısa zamanda bu sorunlara çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine yorulur.

Rüyada ölmüş babayı mezardan çıkarmak yapılan işlerin çok büyük sorunlar yaratmaya başlayacağına, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezardan taş çıkarmak böylece ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölen kişiyi mezardan çıkarmak uzun ve endişeli bir dönemden sonra çok zarar görülen durumları ortadan kaldırmak için ortaklık kurulacağına, çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına işarettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments