Rüyada maymun kovaladığını görmek

Rüyada maymun kovaladığını görmek zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine ve bolluk içinde bir hayata sahip olunacağına, işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, bir arabulucu gibi davranarak ortamı sakinleştireceğine, ona özlemle sarılacağına, ticarette öne geçeceğine, günlerini bunun için harcayacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada maymun kovaladığını gördüyseniz:

  • Ev hayatınızda ise ummadığınız değişiklikler olabilir.

Rüyada maymun kovaladığını görmek sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine ve uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına işarettir.

Rüyada maymun kovalamak sorunlarından kurtulacağına, kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, her geçen gün daha da iyileşerek umutlanacağına, moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada maymunun kovaladığını görmek yeni ve rahat bir hayata sahip olacağına, maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine, sorunların günden güne artacağına rivayet eder.

Rüyada maymuna sarılmak geçirilen zor günlerin unutulacağına, neşeli bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada maymunun elini tutmak dileklerin yerine geleceğine, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, azla yetinmek zorunda kalmayacağına alamet eder.

Rüyada maymun öldürdüğünü görmek yapılacak işlerden sonra yeni iş teklifleri alınacağına, değişen şartlara hızlı bir şekilde ayak uydurulacağına inanılır.

Rüyada maymunla oynamak atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, canının derdine düşeceğine, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına alamet etmektedir.

Rüyada maymunu öldürmek ele geçen kazancın pek bereketli olmayacağına, hayırlı bir eşe delalettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ensar

Evimin çatısında olup sürekli taşlayarak kovalıyorum