Rüyada eski eşi öpmek

Rüyada eski eşi öpmek dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine, fakirlerin zenginleşeceğine ve huzurlu olunacağına, yaşanacak tatsız bir olaydan ötürü kalp kırıklığı yaşayacağına, bir süre maddi sıkıntılar yaşayacağına, işlerinin yolunda gideceğine, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına delalettir.

Rüyada eski eşi öpmek gördüyseniz:

  • Eskiden tanıdığınız bazı kişiler size destek vermek istediklerini veya arkanızda olduklarını bildirebilirler.

Rüyada eski eşini öpmek sevincinin sabun köpüğü gibi sönmeyip, ömür boyu devam edeceğine, sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına işaret eder.

Rüyada eski eşi öpmek daha önemli, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olan kimselerin varlığına işarettir.

Rüyada eşine sarılmak öpmek bilimsel bakış açısına sahip kimselerle ahbaplık ederek her zaman elit bir toplumda yaşanacağına, çocukları olması halinde de ideal bir ebeveyn olarak parmakla gösterileceğine delalet etmektedir.

Rüyada eşini öpmek işlerinin her zaman yolunda gideceğine, kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş eşi öpmek prensiplerinden asla taviz vermeden dimdik ayakta kalıp, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına delalettir.

Rüyada ölen eşini öpmek hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, bu sorunlar yüzünden kendisini kötü hissedeceğine inanılır.

Rüyada ölmüş eşini öpmek rüya sahibinin, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, bir sebeple işlerinin kısa süre için aksayacağına, kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eşini dudaktan öpmek düzeninin bozulacağına, uzun zamandan beri ödenen borcun aksatılacağına delalettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.