Rüyada denize girip çıkamamak

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyada denize girip çıkamamak bir sebeple bu kişiye yardım edip içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulması için büyük bir destek vereceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, sıkıntılı ve sorunlu günler geçireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, üzüntülü haberler alacağına, iş hayatında zarar edileceğine, evli ise kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada denize girip çıkamamak gördüyseniz:

  • Yaptığınız işleri dikkatle ele almalı, yanlış yapacak yer bırakmamalısınız.

Rüyada deniz dalgası altında kalmak hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine, çok büyük üzüntü duyacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada denizde battığını görmek çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, düzenin alt üst olmasına ve rüya sahibinin zarar edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada denize ayağını soktuğunu görmek nerede hata yaptığını sorgulayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına alamet eder.

Rüyada bulanik denize girmek türlü musibetlerin kişinin peşinden geleceğine, elinde bulunan imkânların pek hayırlı olmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgiliyle denize atlamak aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, işinde en iyisi olacağına, herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada denizde dalgayla boğuşmak keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, sorunlarının çözüleceğine, geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada denizde gemiye binmek sorunlu bir şekilde başlayan işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada denizde tekneye binmek kişinin eski aşkına geri döneceğine alamet ederken, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak büyük bir sorun yaşanacağına inanılır.

One thought on “Rüyada denize girip çıkamamak

  1. Rüyamda denizde motorla geziyordum ve birden denizin dibine batdi denizde altında yüzüne çıkmak için çabaladım babamı ve dedemi gördüm sonra uyandim

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.