Rüyada dayısına sarılmak

Rüyada dayısına sarılmak rüya sahibinin uyarı alabileceğine, işlerin çok hayırlı bir hal alacağına, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, bir sebeple evliliği bitirme aşamasına gelineceğine, elde bulunan fırsatların çok büyük bir sorun eşliğinde maddi ve manevi olarak sıkıntıya sebep olacağına, tüm bunların ardından bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, ilerleyeceğine, yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, bir anda atılıma geçeceğine, dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada dayısına sarılmak gördüyseniz:

  • Bilerek veya bilmeyerek bazı gerçekleri çarpıtan kişiler sizi yanıltabilirler.

Rüyada dayıya sarılmak hasta olan kişilerin hastalıklarını allah’ın izni ile yeneceklerine,  ailesinde sorun olanların sorunlarından kurtulacaklarına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, daha sonra yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölen dayıya sarılmak yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, çok gereksiz ve yanlış atılımların yapılacağına işaret eder.

Rüyada dayısına sarılmak çevresi ve toplum tarafından takdir alacağına, kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş dayıya sarılmak eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına, değer göreceğine yorulur.

Rüyada dayıma sarılmak istediği gibi yaşayacağına, az çalışarak çok gezeceğine, yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölü dayıyı görmek kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada dayısını görmek aşık olacağına, sevilen bir kişi ile yaşanan bir tatsızlığı düzeltmek için geç kalındığına, ne kadar çok istenirse istensin hayallerin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine delalet eder.

Rüyada dayımla evlenmek kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine bu durumun da yüzünün asılmasına neden olacağına, sohbetinin bozulacağına ve en sevdikleri ile nerdeyse yolları ayırma noktasına geleceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments