Rüyada çok özlediğin birini görmek

Rüyada çok özlediğin birini görmek zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine, keyfinin ve sağlığının da yerine geleceğine, bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşacağına, planlarını, gelecekle ilgili projelerini, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, hayatın kendisine sunacakları karşısında herşeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine, yalnız olduğu için bazı konularda geri duracağına, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına, aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, rızkının da çoğalacağına işaret eder.

Rüyada çok özlediğin birini gördüyseniz:

  • Bazı planlarınıza ya da iş hayatınıza çeki düzen verebilir, verimliliği arttırıcı değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada ölmüş babayı özlemek tecrübesi olmayan yollara gireceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada özlediği insanı görmek haneye bolluk ve bereket dolacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, mutluluğunun zedeleneceğine inanılır.

Rüyada özledin birini görmek yetenekler ve beceriler sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına, gönül işlerinin hareketleneceğine, hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine buna rağmen geldiği yeri unutmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada özlediğin kişileri görmek verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, hem hayatının kurtulacağına, hem geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine işarettir.

Rüyada çok özlediği birini görmek dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğini özlemek ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, zorlukların ve sıkıntıların aşılacağına alamet eder.

Rüyada birine özlediğini söylemek çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine, kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına delalet eder rüyada ev almak güzel ve yeni bir ev iş yaşamı için güzel haberler alınacağına alamet eder.

Rüyada ölüyü özlemek kişinin sıkıntılı, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine, istenmediğiniz bir yere gitmeye rivayet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hihihi

Öğretmenim uzun zamandan beri koronaydı onu rüyamda gördüm sınıfa gelmişti ve maskesizdi

Balım

Rüyamda aşık olduğum adamı gördüm ,bana diyordu ki annem demiş bizim eve niye hiç gelmiyorsun. Ama aşık olduğum adam benim onu böyle sevdiğimi bilmiyor