Rüyada birinin elini ısıtmak

Rüyada birinin elini ısıtmak büyük bir yükten kurtulacağına, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine, yine deyim yerindeyse onun yar ve yardımcısı olacağına, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine, kariyerini ve vizyonunu aşağı çekecek bir iş yapacağına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına, böylelikle ticaret hayatına ilk adımı atacağına yorulur.

Rüyada birinin elini ısıtmak gördüyseniz:

  • Tartışmalardan kaçınmanızda fayda var.

Rüyada birinin elini ısıtmak kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, yaptığı bir projede büyük zararlara uğrayacağına alamet eder.

Rüyada ellerini ısıtmak girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına ve bu çevre içindeki bazı insanlardan iş hayatında büyük destek görüleceğine, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına rivayet eder.

Rüyada el ısıtmak hayırlı evlat sahibi olacağına, iş hayatında da değişikliklerin kapıda olacağına inanılır.

Rüyada birinin ellerini ısıtmak değer göreceğine, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına delalet eder.

Rüyada sobada su ısıtmak zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına ve bu sayede istediği herşeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine rivayet eder.

Rüyada ocakta yemek ısıtmak sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ekmek ısıtmak kavgalı durumların nihayete ereceğine ve düşmanlarla sulh ortamı yaratılacağına, maddi ve manevi olarak güç ve kudret sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada pilav ısıtmak mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına delalet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 yorum “Rüyada birinin elini ısıtmak

  1. Rüyamda bir masada oturuyordum. Benim ellerim de genelde biraz soğuktur. Yanımdaki kız elimi tuttu. Bende “seni de buz tutturacağım bu gidişle” dedim. Bu sefer ellerimi daha iyi kavradı ve “merak etme bir şey olmaz” dedi. İnternette hiç bir yerde böyle bir rüya tabiri görmedim. Cevaplarsanız çok sevinirim. Hayırlı Ramazanlar.

    • Selam ve Muhabbetle,
      Rüyanız güce, mutluluğa ve rahatlığa işarettir. Rüya tabirine göre hayat içerisinde daha iyi ve daha güçlü olunduğunu hissettireceğine; yaşamın kendisine kar ve mutluluk getireceğine; borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.