Rüyada bir adamın boğazını kesmek

Rüyada bir adamın boğazını kesmek toplum içinde daha oturaklı davranacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına, elinden gelen herşeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, bankada önemli oranda parasının, birden fazla evinin ve arabasının ayrıca kendisine bolluk, bereket, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, ailesini kaybedeceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine, kendisini bir dedikodu malzemesi olarak bulacağına yorulur.

Rüyada bir adamın boğazını kesmek gördüyseniz:

  • Bazı olayların nasıl gelişmesi gerektiği ya da sonuçlanacağı konusunda kesin yargılara sahip olabilirsiniz.

Rüyada bir adamın boğazını kesmek yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine ve iş hayatında karşılaşacağı problemleri en kısa ve en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına, dertlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada adamın boğazını kesmek hayır işleri yapmayı da ihmal etmeyeceğine, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına inanılır.

Rüyada annenin boğazını kesmek ibadete ağırlık verileceğine, dertlerin uzaklaştırılacağına işaret eder.

Rüyada köpeğin boğazını kesmek beklenmedik bir sebep yüzünden akrabalarla tartışma yaşanacağı, bundan sonra başına gelebilecek sıkıntılı ve sorunlu durumları önceden düşünüp daha sıkı davranacağına işaret eder.

Rüyada sevgilinin boğazını kesmek zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına, kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına tabir olunur.

Rüyada bıçakla boğazını kesmek kardeşler arasında büyük tartışmaların ve bu tartışmalar sonunda kırgınlıklar yaşanacağına, bir sebeple bazı kötü durumlara düşüleceğine, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına yorulur.

Rüyada insanın boğazını kesmek çok başarılı işler gerçekleştireceğine, daha güleryüzlü ve sevecen bir insan olacağına, çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine delalettir.

Rüyada arkadaşının boğazını kesmek çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments