Rüyada adam kestiğini görmek

Rüyada adam kestiğini görmek pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine ve sıkıntıların son bulacağına, deyim yerindeyse elinin döneceğine, moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, planlarının işe yarayacağına, rızıksız kalacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, rüya sahibinin muradına ereceğine, el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına, bazı sıkıntılar içerisine gireceğine veya eşi ile problemler yaşayacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada adam kestiğini gördüyseniz:

  • Tutarsız veya tuhaf denilebilecek fikirler olayları çözmek yerine daha da karışık hale getirebilir.

Rüyada adam kestiğini görmek her şeyin sarpa saracağına, kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına ve çok hayırlı işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada sakalını kestiğini görmek umudunu yitirdiği konuların ilerleme ve iyileşme göstereceğine, çok hayırlı işlere gireceğine, büyük zararlardan kurtulacağına delalettir.

Rüyada kızının saçını kestiğini görmek sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine inanılır.

Rüyada birinin saçını kestirdiğini görmek yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, endişe veren durumların düzeleceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına yorulur.

Rüyada birinin kafasını kestiğini görmek umutlarının ve emeklerinin boşa gideceğine, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin adeta bir çığ gibi büyüyeceğine ve rüya sahibinin daha bir mutsuz ve daha bir üzgün olacağına, haberin gelmesi ile birlikte çok kazançlı işler için girişimlerde bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boğaz kestiğini görmek maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına delalet eder.

Rüyada kıl kestiğini görmek refah düzeyinin yükseleceğine, hakkın lütuflarına sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada saçlarını kestirmek istemek imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments