Rüyada adam görmek

Rüyada adam görmek dargınların barışacağına, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, en karanlık zamanında elinden tutacağına, ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına, sorunların bu sayede çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ortadan kalkacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, rahata erileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada adam gördüyseniz:

  • Belirsizlikler nedeniyle ani tepkiler vermekten kaçının.

Rüyada tanımadığı bir adama sarılmak insanlardan çeşitli tepkiler alabileceğine, aile bireylerinden biri ile tartışacağına yorulur.

Rüyada başka bir adamla evlenmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine, yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına alamet eder.

Rüyada suyun içinde adam görmek girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine inanılır.

Rüyada adam bıçaklayıp öldürmek ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, saygın biri olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada donlu adam görmek mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına, makamının yükseleceğine, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada yabancı adamdan korkmak gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına ve zor zamanlar geçireceğine, parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölü adam taşımak düşmanlarının kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine ve zahmetli bir işin kolay bir şekilde sonlandırılacağına, sevdiği bir kişinin yaşayacağı bir sağlık sorunu yüzünden çok üzüleceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş bir adam görmek allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini ve onların çocuklarının olduğunu görme şansını sunacağına, büyük başarılar kazanacağı ve kendisini çok rahat ve mutlu hissedeceği bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments