Rüyada başkasının mavi elbise giydiğini görmek

Rüyada başkasının mavi elbise giydiğini görmek sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına, bir sebeple çok büyük maddi bir zarara uğrayacağına, hiç para sıkıntısı da yaşamayacağına, vatana millete ve ailesine hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, pek çok aksilikle boğuşmak zorunda kalacağına, çok sayıda sorunla boğuşmak zorunda kalacağına alamet eder.

Rüyada başkasının mavi elbise giydiğini gördüyseniz:

  • Borç-alacak, miras meseleleri bakımından daha şanslı olabilir, aradığınız krediyi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Rüyada birinin mavi elbise giydiğini görmek hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine rivayet eder.

Rüyada parlak mavi elbise giymek rüyayı gören kişinin bu kişiler ile yaptığı işlerde birçok sıkıntının ve sorunun ortaya çıkacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada mavi ve yeşil elbise giymek imkânlarının çoğalacağına, hayat kalitesinin de yükseleceğine, yaşanan kötü durumların kısa sürede düzeleceğine inanılır.

Rüyada başkasının mavi elbise giymek kişinin kalbini titreten, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, yapılan hataların çok zarar getireceğine, sıkıntıların birbiri ardına patlak vereceğine ve sevilen bir kişi ile ilgili olarak üzücü bir haber alınacağına işarettir.

Rüyada yeni mavi elbise giymek ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, zor bir durumda kalacağına delalettir.

Rüyada üzerinde mavi elbise giymek hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına, işlerini yoluna koyacağına, bu sayede çok büyük kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada koyu mavi elbise giymek uzun zamandan beri çok büyük az kazanç getiren bir işin getirisini artacağına, her geçen gün daha da iyileşerek umutlanacağına, moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine yorulur.

Rüyada buz mavisi elbise giymek engellerin ortadan kalkacağına, kazancının katbekat artacağına işarettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 yorum “Rüyada başkasının mavi elbise giydiğini görmek

  1. Ruyada fabrikada ofiste masa sandalyelerin tozunu aldığımı eski müdürün olduğunu yeni bir mudur atanıp onun konuşma yaptığını gördüm sonra komşumun beyaz pantolon ve mavi gömlek giyip gittiğini gördüm

    • Selam ve Muhabbetle,
      Rüyanız sevince, insana ve eşe tabir olunur. Rüya tabirine göre sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine; adının insanlar arasında konuşulur ve yayılır olacağına; eşini her zaman el üstünde tutacağı gibi, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına işarettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.