Rüyada aya yolculuk yapmak

Rüyada aya yolculuk yapmak kısmetin ve talihin açılacağına, işlerin iyiye gideceğine, kişinin zor ve mutsuz günler geçireceğine, aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine ve hastalığı varsa eğer en kısa sürede şifasına kavuşacağına, başka insanlar ile arasındaki anlaşmazlıkları düzelteceğine, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına, gelecekte güzel günlere kavuşacağına, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine, ağır olmayan şartlarda çalışarak örneğin; yönetici koltuğunda oturarak para kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada aya yolculuk yapmak gördüyseniz:

  • Yapmanız, halletmeniz veya bitirmeniz gereken çok sayıda işiniz, planınız veya anlaşmanız var.

Rüyada aya yolculuk yapmak büyük bir zarar göreceğine ve çok büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağına, en ufak hatasını bile erkenden fark ederek önlem alacağına delalet eder.

Rüyada aya bakıp dilek dilemek boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine ve iş hayatında karşılaşacağı problemleri en kısa ve en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Rüyada ayasofyauda namaz kılmak sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine, hayattan hiç zevk alamaz olacağına tabir olunur.

Rüyada aya yükselmek hayatı boyunca rahat yaşayacağına, her işten alnının akıyla çıkmaya rivayet etmektedir.

Rüyada el ayası görmek ancak harcamalarına ve yaptıklarına dikkat etmesi gerektiğine, aksi takdirde zor zamanlar geçireceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına inanılır.

Rüyada ayasofya camisini görmek nimetin ve kazancın artacağına, düşmanın vefatına yahut zarardan kurtulmaya yorulmaktadır.

Rüyada aya bakmak borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, kendisini kötü durumlara sokmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada aya gittiğini görmek bir sebeple bir dönem üzüleceğine ve mutsuz olacağına, aile bireyleri arasında ortaya çıkan sorunları yakın bir zaman içinde çok büyük sıkıntılara girmeden ve elindeki imkânları kullanarak çözeceğine alamet eder.