Rüyada ahırda keçi görmek

Rüyada ahırda keçi görmek çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına ve bunun için her zaman şükredeceğine, çok daha iyi mevkilere gelineceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlar yapılacağına, beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, kendisine güvenli bir gelecek kurmaya çalışırken var olan gücünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya geleceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ahırda keçi gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınızla ilgili bazı olumsuz gelişmeler canınızı biraz sıkabilir.

Rüyada ahırda keçi görmek işlerinin yoluna gireceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına, işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada ahır kapısı görmek sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, saygınlığını yitireceğine delalet eder.

Rüyada inek ahırına girmek allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine, çok güzel bir mevkiye geleceğine tabir olunur.

Rüyada ahır görmek ileriye gideceğine, işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ahırda at görmek zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına inanılır.

Rüyada yanan ahır görmek kafasına göre birini bulacağına, kötü bir sürprizle karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada domuz ahırı görmek en yakındaki insanların ihanetine uğramaya ve kendini toplumdan, sosyal ortamlardan soyutlamaya yorumlanan rüya, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, hayallerini ve ideallerini gözden geçirdiği bu süreçte yepyeni kararlar alarak, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine inanılır.

Rüyada ahırdan yumurta toplamak yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments