Rüyada ağlıyor görmek

Rüyada ağlıyor görmek zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine, çok büyük bir sevinç duyulacağına, yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına, hafifleyeceğine, iyileşeceğine, ferahlayacağına, mal mülk edineceğine, çok para kazanacağına, malını ve canını riske edeceğine, gözü kara davranarak önemli ve büyük kararlar alarak böyle adımlar atacağına, işlerin kötüye gitmesine sebep olacağına, eşler arasında bir soğukluğun baş göstereceğine, zorlukların ve sıkıntının devam edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağlıyor gördüyseniz:

  • Enerji fazlanız nedeniyle çevrenize karşı saldırgan bir tavır sergileyebilirsiniz.

Rüyada ağzı açık balık görmek durumunun git gide kötüleşeceğine, işlerinin gün geçtikçe daha büyük sorunlar ile yüzleşeceğine işarettir.

Rüyada akrabayı ağlarken görmek konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına, başarıdan başarıya koşacağına ve üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevdiğini ağlarken görmek içinizde bir yerlerde bazı şeylerin bittiğine, bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağzından balık kılçığı çıkarmak kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağlayıp sarılmak uzun yıllar boyunca çekeceğine, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine ve uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada ağlarken teselli edilmek sorunlarının günden güne azalacağına, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, bu sayede ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada köpeğin ağzını ayırmak çalışmaların ve projelerin terfi yolu açacağına, anılar arasında bir yolculuğa çıkacağına tabir olunur.

Rüyada bir arkadaşı ağlarken görmek dertlerin dermanının bulunacağına, atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine ve uzun süreden beri yapılan bir işte yenilgiye uğranacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments