Rüyada ağızda yara görmek

Rüyada ağızda yara görmek çok daha büyük ve daha dikkat çekici şeyler yapmak için sermaye elde etmesini sağlayacağına, birçok insanın işine yarayacak çalışmalara imza atılacağına, önemli kararlar alınacağına, yapılacak olan bazı atılımların yakında sona ereceğine, çok kötü hissedileceğine, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, herkesin karşısında el pençe divan duracağına, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine işaret eder.

Rüyada ağızda yara gördüyseniz:

  • İlerleyen zamanda, beklediğiniz gelişmeleri takip edebilmeniz veya olan biteni anlamanız daha kolay olabilir.

Rüyada ağız yarası görmek yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, sevdiği kişiden hayır ve karşılık bulacağına yorulur.

Rüyada ağızda yara görmek kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına, karşısına büyük ve eşsiz kapılar açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağız içinde yara görmek sevdiği kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşayacağına, etrafındaki insanlardan destek görmeyeceğine inanılır.

Rüyada anneyle ağız kavgası etmek kişinin becerilerinin farkına varılacağına, rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına ve kişinin adeta isyan noktasına geleceğine rivayet eder.

Rüyada ağızda fare görmek ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, hiç istemediği sorunlarla karşılaşabileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağızda köpük görmek gelirinin düşeceğine, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, dualarının kabul olacağına inanılır.

Rüyada biriyle ağız dalaşı yapmak en olunmaz yaralarının kapanacağına, en büyük acılarının dineceğine, kişinin moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, başarılı olacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine tabir olunur.

Rüyada ağızda tuz görmek eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına ve rahat edilecek bir döneme gireceğine, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments