Rüyada adetinin geldiğini görmek

Rüyada adetinin geldiğini görmek hayatının kontrolünü eline alamayacağına, çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, düzeninin yeniden sağlanacağına, başına gelebilecek bütün kötü ve zarar verici olaylardan kendisini koruyacağına, hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına, yeni şeyler keşfedeceğine, yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, saygın biri olacağına tabir olunur.

Rüyada adetinin geldiğini gördüyseniz:

  • Kafanıza takılan bir konu mantıklı şekilde yaklaşılması durumunda çözülebilir.

Rüyada adetinin geldiğini görmek hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine, gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına işarettir.

Rüyada adeti gelmek keyfinin ve neşesinin artacağına, mesleği ile ilgili farklı kararlar alıp, uygulayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada temiz adet kanı görmek çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına rivayet eder.

Rüyada adet hali görmek canını ve malını hiçe sayacağına, güvenliğinden vazgeçeceğine, onlarla iyi geçim halinde olacağına alamet eder.

Rüyada kızın adet olduğunu görmek hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına, sorunlarının bu sebeple daha da artacağına rivayet eder.

Rüyada iç çamaşırında adet kanı görmek onlarla bol muhabbette olup eğlenceli zaman geçireceğine, yapılan hataların yakında telafi edileceğine inanılır.

Rüyada arkadaşının adet kanını görmek rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, parasını dikkatli harcayacağına yorulur.

Rüyada kadını adetli görmek kafasını kurcalayan sorunların biteceğine bu sayede de iş ve tahsil hayatına daha kolay adapte olacağına, büyük kazanç elde edeceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments