Rüyada adet görmek

Rüyada adet görmek elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına, sevdiği kişiden ihanet göreceğine, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına, ağlayacağına, eski arkadaşlarından bir kısmıyla da görüşmeyi keseceğine, nimetin çoğalacağına, çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine, kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine delalettir.

Rüyada adet gördüyseniz:

  • Size karışılmasını istemiyorsanız planlarınızı herkesle paylaşmamalısınız.

Rüyada hamile iken adet olduğunu görmek yanına kimseleri almadan yalnızca manevi hayatına yönelik iyileştirmeler yapacağına, şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada adetinin geldiğini görmek ayrılıkların birleşmeyle noktalanacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, kafa karışıklığından sıyrılacağına tabir olunur.

Rüyada bir damla adet kanı görmek hayallerinde kurduğu hayatın kendisine allah tarafından nasip edileceğine, yeni bebek müjdeleri ve evlilik haberleri alınacağına delalet eder.

Rüyada adet olduğunu ve kanı görmek hayırlı bir işe adım atılacağına, kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına alamet etmektedir.

Rüyada kızının adet olduğunu görmek yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, sıkıntılarını bu sayede yeneceğine rivayet eder.

Rüyada kurumuş adet kanı görmek kazancı arttıracağına, allah’ın izni ile sorunların tamamen son bulacağına, sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada adet kanının elbiseye bulaştığını görmek eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, kendini yaradana daha yakın hissederek, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada adet lekesi görmek hayatına yeni bir yön vereceğine, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, yaşanan maddi ve manevi açmazlardan ötürü zor zamanlar geçirileceğine ve aile hayatı ve iş hayatı içinde çok üzüntü duyulacağına yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments