Rüyada adet lekesi görmek

Rüyada adet lekesi görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, ettiği duaların allah katında karşılık bulacağına, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, halkın huzurunun ve güvenliğinin de bozulacağına, yaşanan maddi ve manevi açmazlardan ötürü zor zamanlar geçirileceğine, eve kapanacağına, eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada adet lekesi gördüyseniz:

  • Size değerli tavsiyelerde bulunabilecek kişilerle irtibata geçebilirsiniz.

Rüyada adet lekesi görmek büyük bir kazanç elde edeceğine, elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına ve endişe edecek durumlara düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada adet kanı olmak çok günah işleyeceğine, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına, böylece eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine rivayet eder.

Rüyada kızını adet olmuş görmek sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, başladığı bir işte sıkıntı çekeceğine, borçlarının biteceğine, hastalıklarının azalacağına delalettir.

Rüyada eşini adetli görmek çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına tabir olunur.

Rüyada adet olmuş kadın görmek maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine ve var olan hastalıklara allah’ın izni ile şifa bulunacağına, işlerinin çok iyi gideceğine alamet eder.

Rüyada adet kanaması olmak parasal durumun düzeltileceğine, tüm sıkıntıları, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada adet olduğu görmek doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine ve huzurlu ve sevgi dolu bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşının adet kanını görmek uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine ve daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments