Rüyada adam vurulduğunu görmek

Rüyada adam vurulduğunu görmek gittiği yolda yalnız kalacağına, karşılaşılan kötü bir durum yüzünden aksiliklerin daha da artacağına, aile bireyleri ile bu işten ötürü ters düşüleceğine, hasta olarak bile çalışmaya devam edeceğine, elinden gelen herşeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına, atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, sıkıntıların bu sayede aşılacağına, can sıkıntısının geçeceğine yorulur.

Rüyada adam vurulduğunu gördüyseniz:

  • Yeni bir iş, yeni ev, yeni bir yer, yeni bir plan veya aklınıza gelen her ne ise siz yerine yerleştirin zamanıdır.

Rüyada adam vurulduğunu görmek zor zamanları geride bırakmaya, güzel günler görmeye, şükür içinde bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kurşunla ayaktan vurulmak zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir işe girileceğine, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada silahla vurulmak istenmek inanç konusunda soru işaretlerinden kurtulacağına, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayaklarından vurulmak daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, iyi kısmetleri olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sağ omzundan vurulduğunu görmek büyük çalışmalar gerçekleştirerek hiç olmadığı kadar başarılı olacağı bazı işlere gireceğine, aralarında herhangi bir sorunun başgöstermeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin kendini silahla vurulduğunu görmek uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına, hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, çok seveceği bir kişi ile karşılaşacağına, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada köpeğinin vurulduğunu görmek zarar ettiği işleri kara geçireceğine, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, çok büyük sıkıntılar çekileceğine ancak bu sıkıntılardan sonra daha büyük sorunlar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada terörist tarafından vurulmak ismini herkese duyuracağına, hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments