Rüyada üç başlı ejderha görmek

Rüyada üç başlı ejderha görmek kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine, kişinin planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, borçlarını ödeyeceğine, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, bazen de rahat geçeceğine, yolunda huzurla devam edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına ve bu sayede yeteneklerini herkese ispat edeceğine, barış ve sevgi içinde olacağına, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, güleceğine tabir olunur.

Rüyada üç başlı ejderha gördüyseniz:

  • Elinize para geçebilir.

Rüyada üç başlı ejderha görmek rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına alamet etmektedir.

Rüyada iki başlı ejderha görmek mutlu bir beraberlik yaşayacağına, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada yedi başlı ejderha görmek kötü kişilere yakın olacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine, para sıkıntısının olmayacağına delalet eder.

Rüyada uçan ejderha görmek çok büyük ve güzel çalışmalar ortaya koyup büyük başarılar kazanılacağına, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölü ejderha görmek sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada suda ejderha görmek onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına, alınan onca önleme ve verilen onca çabaya rağmen çok zor durumlara düşüleceğine, aile hayatında kırgınlık yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kanatlı ejderha görmek şimdilik yalnızlıkla dolu günler geçirileceğine, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapılacağına işarettir.

Rüyada ejderhadan kaçmak ancak sıkıntıların bir türlü sona ermeyeceğine, çevresinin geniş, ailesinin de büyük olacağına yorulmaktadır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments