Rüyada ejderha yumurtası görmek

Rüyada ejderha yumurtası görmek maddi olarak zorluk çekileceğine, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine, kazanılan başarıları çekemeyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, işi ile gündeme geleceğine, çok kötü olaylar yaşayacağına ve aile hayatında huzursuzlukların başgöstereceğine, rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, sorunlu bir kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada ejderha yumurtası gördüyseniz:

  • Sözlerinizi alışılmadık bir yöntemle, farklı şekilde fiiliyata geçirebilirsiniz.

Rüyada ejderha yumurtası görmek sevdiği kişilerle kurduğu ortaklılarda büyük kazançlar elde edeceğine, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, elindeki zenginliğin her geçen gün daha da eriyeceğine, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine ve sıkıntılarının sürekli artacağına işarettir.

Rüyada küçük ejderha görmek yanlış anlaşılmaların ve yargısız infazların kişiyi zor durumda bırakacağına, rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına delalettir.

Rüyada kırmızı ejderha görmek şansının yaver gitmesiyle birlikte bir anda yeniden atılıma geçerek kendini toparlayacağına, hayalkırıklığı yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada yılan ejderha görmek ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, kendisini bu topluluğa yakın göreceğine, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kanatlı ejderha görmek kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına, tövbelerinin allah’a ulaşacağına bu sayede sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada uçan ejderha görmek sıkıntılarını ve sorunları bu sayede halledeceğine, böylece uzun bir zamandan beri can sıkan durumun ortadan kaldırılacağına işarettir.

Rüyada ejderha yavrusu görmek kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına delalet etmektedir.

Rüyada ejderha görmek işyerinde üst düzey görevlerde bulunacağına, başarısının yükseleceğine tabir olunur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments