Rüyada ejderha görmek

Rüyada ejderha görmek kazancının azalacağına, özellikle daha çok gelir getiren bir işe sahip olunacağına, kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına, elini eteğini hayattan çekeceğine, insanlar tarafından yüzüstü bırakılacağına, çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, huzur ve mutluluk verecek olaylar yaşanacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine yani geçim derdi olmayacağına delalettir.

Rüyada ejderha gördüyseniz:

  • Sizinle aynı yönlü düşünen kişilerle çalışmanızda veya bir araya gelmenizde fayda var.

Rüyada ejderha yumurtası görmek kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, gücünün, kudretinin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada deniz ejderhası görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyada yedi başlı ejderha görmek işinde terfi edeceğine, sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz ejderha görmek zahmet çekmeye, meşakkate düşmeye, güzel günlerine gölge düşeceğine, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada su ejderhası görmek zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, yakın bir zamanda rüya sahibini bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada mavi ejderha görmek iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, rüya sahibinin gözünü yolda bırakan kişilerin geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada üç başlı ejderha görmek sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine, çok kazançlı olarak girdiği işlerden büyük zararlara uğrayarak çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada ejderhaya binmek yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine, kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments