Rüyada tavuk suyu görmek

Rüyada tavuk suyu görmek kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına, onlarla hem gönül hem de fikir birliğine gireceğine, şifanın kısa sürede ve hızla geleceğine, ne yaşarsa yaşasın dimdik ayakta kalmayı başaracağına, dertlerin ortadan kalkacağına, sağlık problemleri içinde olacağına, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada tavuk suyu gördüyseniz:

  • Yapmaktan hoşlandığınız şeylerle zaman geçirebilir, ilginizi çeken konuları araştırabilirsiniz.

Rüyada su içen tavuk görmek yakın zamanda başınıza bazı sıkıntılar geleceğine, şansın kaçacağına alamet eder.

Rüyada tavuk suyu çorbası görmek ondan manevi anlamda zarar göreceğine, ancak hemen ardından büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada suyun içinde tavuk görmek eğer iş için seyahat edilecekse gidilen yerde netice alınamayacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada tavuk suyu çorba içmek kazanç ve mal kaybına uğrayacağına, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada tavuk suyu görmek onlarla ortak hareket edip, hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada tavuk suyu içmek özel hayatın da istenildiği gibi gideceğine, hayatını düzene sokmak için yapacağı şeylerin ters tepeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tavuğa su vermek olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine, özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına rivayet eder.

Rüyada tavuk suyu çorbası içmek bir sebeple sorunlarla direkt muhatap olmak zorunda kalınacağına, gurur verici, kişinin ailesini mutlu edecek işler yapacağına işarettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments