Rüyada su içinde altın toplamak

Rüyada su içinde altın toplamak yüzüğü kaybetmesi ise dul kalacağına, aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, iyi niyetinden uzaklaşacağına, kötü kişilerle karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına, bir sıkıntısı varsa ona çare bulacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına, ihtiyaçlarını karşılamakta büyük sıkıntı çekeceğine, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada su içinde altın toplamak gördüyseniz:

  • Başka kimselerle birlikte son derece başarılı ekip çalışmaları yapabilirsiniz.

Rüyada su içinde altın toplamak büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına ve iş ile ilgili olarak hayal ettiği herşeyin suya düşeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına işarettir.

Rüyada suyun içinden altın toplamak elindekileri kaybedeceğine, maddi zarara uğrayacağına, kişinin toplum içindeki saygınlığının artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada suyun içinde altın toplamak sevdiği kişilere yardım edeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine delalet etmektedir.

Rüyada çamurun içinden altın toplamak saygınlığına da saygınlık katacağına, her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına işaret eder.

Rüyada denizin içinden altın toplamak gerçek dostluklardan ve sevgiden uzak bir hayat süreceğine, elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada suyun içinden para toplamak etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine, insanların gözünde olduğu kadar allah katında da iyi mertebelere yükseleceğine delalet eder.

Rüyada suyun içinden bozuk para toplamak hastalıkların iyileşeceğine, parasını ve işini kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada suyun içinden balık toplamak bazı kimselere haksızlık edeceğine, aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine tabir olunur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments