Rüyada şişmemiş balon görmek

Rüyada şişmemiş balon görmek hidayete ereceğine, gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine bu sebeple de faturaların birikmesine ve ödenemez olacağına, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, işlerin sarpa saracağına, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, kazancını arttıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceğine, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine, birçok kişiye yardım edeceğine rivayet eder.

Rüyada şişmemiş balon gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki bir kişinin problemleriyle uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada balon şişirdiğini görmek geçim sıkıntısı yaşanacağına, atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mavi balon şişirmek parasal veruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine işaret eder.

Rüyada şişmemiş balon görmek canının sağ olacağına, yorulacağına ve neredeyse mağlubiyetle burun buruna geleceğine inanılır.

Rüyada balon şişiren birini görmek daha büyük kazançlar elde edileceğine ve her zamankinden daha iyi projeler ortaya konacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada şişirilmemiş balon görmek talihsiz bir durumla karşı karşıya kalınacağına, uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına, iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine, kötü ve zor günler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada şişme balon görmek hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine, güven kaybı yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada balon şişirmek kısmetlerin ve işlerin açılacağına, az maliyetle ticarete atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada şişmiş balon görmek geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, uzun yıllardan beri hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, üzüntülerin sona ereceğine delalet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
lkjh

babam yanıma gelip poşetin içinden bir kaç tane çıkarıp elime verdi diğerlerini dükkana götürücem dedi