Rüyada ölü babaanne görmek

Rüyada ölü babaanne görmek darda kalacağına, ele güne muhtaç hallere geleceğine, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına, kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, yüzünün hep güleceğine, kederden ve stresten kurtulacağına, rüyayı gören kişi için her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölü babaanne gördüyseniz:

 • Biraz daha araştırmacı olmakta fayda var.

Rüyada ölü babaanne görmek bazen kaderin cilveleri ile karşılaşacağına, kötü işlere girmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölü babaanneyi görmek girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına, şifa ve ilaç bulacağına, bu sayede ruhunun da, bedeninin de iyileşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada anneanne ve babaanne görmek kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine işaret eder.

Rüyada ölmüş babaanneyi ağlarken görmek kendisine uğur getireceğine, ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada babaanneyle kavga etmek tüm hayallerinin çok kısa süre içinde ve zahmetsizde gerçekleşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına ve zarar edilen bir işte yapılacak bazı hamleler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine inanılır.

Rüyada babaanne ölümü görmek alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına, zor durumların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına işaret eder.

Rüyada ölen babaanneyle konuşmak yanlış yollardan döneceğine, dertlerin yükünden kurtulacağına, stresini atacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına böylece artık çok daha hafif olacağına, hayattan daha zevk alacağına ve kendini çok daha iyi hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada babaannesini ölmüş görmek ikisinin de hayatlarını baştan sona değiştireceğine, kişinin rahat nefes alacağına işaret etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 yorum “Rüyada ölü babaanne görmek

 1. Merhaba,
  rüyamda babaannemi yaşıyor olarak görüyorum , bana diyorki bana bir tane yetim bul ,bana bakabilecek ben ona yardım edeceğim diyor.
  ne yapıcan babaanne sana bakacak birini sana biz bakarız diyorum, sonra sarılıp ağlıyordum. Yorumlayabilirmisiniz

  • Selam ve Muhabbetle,
   Bu rüya güzelliğe, aileye ve haklara alamet eder. Rüya alimlerine göre hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine; son günlerde yaşanan güzel gelişmelerin aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına; hakkını her ortamda koruduğu gibi, ailesinde de sözünü dinleten biri haline geleceğine işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.