Rüyada kocasının yatakta yattığını görmek

Rüyada kocasının yatakta yattığını görmek mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, ilaç kullanılması gereken bir hastalıkla uğraşılacağına, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, yeni bir eve taşınılacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, her iki tarafın da çok üzüleceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına, atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, ev huzurunun ve bereketinin gün geçtikçe daha da artacağına işarettir.

Rüyada kocasının yatakta yattığını gördüyseniz:

  • Yeni iş birliklerine, ortaklıklara veya ilişkilere açık olmalısınız.

Rüyada kocasının yatakta yattığını görmek kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine, aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, ele geçen kazancın artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kocasını başka kadınla yatarken görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, alkış alacağına işarettir.

Rüyada kocayı yatarken görmek ele geçen kazancın büyük bir kısmının tasarruf için ayrılacağına, iyiye ve güzel olana ulaşacağına işaret eder.

Rüyada kocasını yatarken görmek eline yüklü miktarda para geçeceğine, dünyasının bir anda değişeceğine ve çok farklı bir kişi olacağına rivayet eder.

Rüyada kocasıyla yattığını görmek hastalıklarının iyileşeceğine, güçten düşeceğine, yorulacağına işaret eder.

Rüyada kocanla yattığını görmek maddi konuların çözüme kavuşacağına, atılan adımların zorluk yaratacağına, sorunların üstüste geleceğine delalet eder.

Rüyada kocasını hastanede yatarken görmek ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, hayırlı kazanç kapılarının açılacağına delalettir.

Rüyada kocasının hastanede yattığını görmek büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, zarar verecek bir kişiden yardım almak zorunda kalınacağına delalettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elif bildi

Rüyada kocamın gizlice yatak alıp bilmediğim bir odaya yerleştirdiğini gördüm. Ne anlama gelir