Rüyada kırda gezmek

Rüyada kırda gezmek sevgiyi ve hürmeti göreceğine, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, başarısının düşeceğine, kötü kimselerle karşılaşamayacağına, sırtının yere gelmeyeceğine, başkasının sigarasını yakmak ise, maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına, mal mülk sahibi olacağına, önemli yerlere geleceğine, bir sebeple zor bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada kırda gezmek gördüyseniz:

  • Güç mücadeleleri içine çekilebilir veya rekabet arzusunda olabilirsiniz.

Rüyada kırda gezmek maddi ve manevi açıdan kendisini çok yıpratacak bir kişi ile arkadaşlık kuracağına, kurtuluşu bulacağına, hayırlı kısmetler alacağına ve allah’a şükredecek durumlara geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada tabak kırdığını görmek çok sıkıntılı bir hal alacağına, çalıştıkça da allah’ın kendisine hep daha fazlasını nasip edeceğine alamet eder.

Rüyada bit kırdığını görmek uzun bir süre boyunca çekeceğine, mutsuz, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine işarettir.

Rüyada kırda güneşlenmek hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, korkularının yok olacağına tabir olunur.

Rüyada birşey kırdığını görmek sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına, yapılan bir işte yüklü miktarda para elde edileceğine alamet eder.

Rüyada tütün kırdığını görmek iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine, sorunların kısa süre içinde biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada tahta kırdıgını görmek o kimseyle beraber iş yapmak zorunda kalınacağına, insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada taş kırdığını görmek yanlış işler yapacağına, haciz veya icra gibi durumların söz konusu olacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
çetin

kırsal bir alanda yürüyordum. Sağ tarafımda uzayıp giden toprak bir alan vardı üç dört metre genişliğinde. Kahve rengi bir toprak alan. Toprak alanın hemen bitişiğinde bir metre kadar hafifi yüksekçe bir yerde yem yeliş bir çimenlik vardı. Çimenler sanki yen biçilmiş gibi kısaydı fakat çimenlik alanın kenarları düzgündü. Girinti çıkıntı yoktu