Rüyada kelebek görmek

Rüyada kelebek görmek çok mutlu ve güleryüzlü bir insan olacağına, yetim sevindireceğine, mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına, kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına, tüm duygu ve düşüncelerini de büyük bir samimiyetle dile getireceğine, kazancının ve rızkının düşeceğine, vefalı davranışları ile herkesin takdirini kazanacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kelebek gördüyseniz:

  • Israr edilse dahi bazı konulardaki fikirleriniz ya da düşünceleriniz hakkında inatçı olmamanızda fayda var.

Rüyada turuncu kelebek görmek harcamaların yoğunlaşmasıyla kişinin borçlarının da fazlalaşacağına, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına ve sonunda pes edeceğine alamet eder.

Rüyada kelebek tutmak muradına ereceğine ve yaşamak istediği hayatı bulacağına, şansın ve kısmetin açılacağına işarettir.

Rüyada kurt kelebek görmek çok daha iyi bir konuma geleceğine, atılacak adımla birlikte çok iyi bir mevkiye giden bir yolun açılacağına rivayet eder.

Rüyada pembe kelebek görmek fakir fukaraya yardım edileceğine, hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edinileceğine, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada kelebek koza görmek mülk edinme planlarının ertelenmesine, rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına inanılır.

Rüyada büyük beyaz kelebek görmek yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, ihanet göreceğine rivayet eder.

Rüyada parlayan kelebek görmek rüya sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına, hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kelebekler görmek kısa süre içinde problemlerini bitireceğin ve sevdiği kişiler tarafından başka insanlara örnek olarak gösterileceğine, böylece büyük kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments