Rüyada geyik görmek

Rüyada geyik görmek çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına, çok mutlu ve huzurlu olacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına, kişinin korkulardan, kuruntulardan, borçlardan, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, kazandıklarının tadını çıkaracağına, geçmişte büyük husumetler yaşanan kimselerle barış imzalanacağına, art niyetli kimselere rastlayacağına, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine, önüne pek çok imkan sunulacağına ve yeni kurslara, seminerlere katılarak mevcut yeteneğini daha da iyi hale getirip, seçkin bir eleman haline geleceğine rivayet eder.

Rüyada geyik gördüyseniz:

  • İmajınızı güçlendirecek potansiyel söz konusu, yeteneklerinizi göstermelisiniz.

Rüyada ormanda geyik görmek zora giren işlerin hayra çıkacağı, ele geçen kazancın günden güne artacağına, atılan adımların zorluk yaratacağına, sorunların üstüste geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada geyik kovalamak çok mutlu bir yuva kurulacağına, elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına, maddi olarak çok sıkıntı çekeceği ve çok üzüleceği bir döneme girdiğine, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada geyik doğurmak mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada geyik böceği görmek sorunlarının da çözüleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için her yola başvurmasına rağmen içindeki kötülüğü atmayana kadar bu durumdan kurtulamayacağına inanılır.

Rüyada geyik binmek kendisine olan güvenin artacağına, yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada geyik beslemek maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, üzüntülerini çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine delalettir.

Rüyada geyik ve aslan görmek sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına inanılır.

Rüyada geyik başı görmek başarılı adımlar atacağına, yolunun açık olacağına, başarılarının devamının geleceğine rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Canan

Bahçe de geyik görüp yakalamaya çalışıyorum çok hızlı kaçıp sonra aynı yere geri geliyor

Matem

Hafif akar durgun su gözesinden ceylan yavrusu ile yan yana su içmek