Rüyada geyik başı görmek

Rüyada geyik başı görmek farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına, karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına ve maddi açıdan büyük bir yükün altına girileceğine, rüyayı gören kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine, zor ve karamsar günler geçireceğine ve ruhsal olarak yıpranacağına, el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, planlarının işe yaramayacağına bu nedenle elinin dara düşeceğine, herkesin istediği şeye kavuşacağına delalet eder.

Rüyada geyik başı gördüyseniz:

  • Ev ya da eşinizle ilgili bir konuda yanlış bir karar vererek zor durumda kalabilirsiniz.

Rüyada geyik başı görmek zarar getirecek bir yoldan dönmeye, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine ve kazanç elde etmeye başlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boynuzsuz geyik görmek ticaretin büyüyeceğine, rüya sahibinin geçim derdinin biteceğine, borçlarının da kapanacağına, ancak daha sonra doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine delalettir.

Rüyada küçük geyik görmek çekilen acıların unutulacağına, kazancın daha da artacağına, sağlık sorunlarının sona ereceğine alamet eder.

Rüyada kahve falında geyik görmek zarar edeceği bir işe gireceğine ancak etrafındaki kişiler sayesinde elindeki imkânların büyük başarılar kazandıracağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine alamet eder.

Rüyada hamile geyik görmek yardımsever ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yoluna adım atılacağına, yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine işarettir.

Rüyada geyik öldürmek sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına ve büyük bir hastalık yüzünden kendisini uzun bir süre kötü hissedeceğine, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına tabir olunur.

Rüyada yabani geyik görmek çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine, gözünün de gönlünün de doyacağına alamet eder.

Rüyada geyikle konuşmak işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, hayatına bolluk ve bereket geleceğine alamet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.