Rüyada geyik beslemek

Rüyada geyik beslemek çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile yüzleşmesi gerekeceğine, iyi bir yer edinerek adından sıklıkla söz ettireceğine, yeni bir hayata merhaba denileceğine, yatırımların heba olacağına, onlar adına aç insanları doyuracağına, fakir çocukları giydireceğine, çok büyük mutluluklar tadacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, zararların daha çok çalışmayla telafi edileceğine ve zengin olunacağına alamet eder.

Rüyada geyik beslemek gördüyseniz:

  • Hayatınızda yeni bir şeyler olabilir.

Rüyada geyik beslemek sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine ve çok büyük bir mutluluk ve huzur ortamı sağlayıp iş hayatında daha başarılı olunmasına çalışacağına delalettir.

Rüyada geyik görmek korkularını ve şüphelerini yeneceğine, ticarette zarar edeceğine yorulur.

Rüyada geyik avlamak eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına, böylelikle yüzünün güleceğine yorulur.

Rüyada pişmiş geyik eti yemek kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine ve şansının da kapanmayacağına, istediği noktalara ulaşacağına, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine işarettir.

Rüyada hasta geyik görmek kırılan umutların tekrar filizleneceğine, bunalıma gireceğine, başarısız olacağı duygusundan kurtulmaya çalışacağına inanılır.

Rüyada tek boynuzlu geyik görmek kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, attığı adımların pek iyi sonuçlar vermeyeceğine delalet eder.

Rüyada vahşi geyik görmek sorunlar yüzünden tartışmalar çıkacağına, yetenekleri üzerinde daha fazla uzmanlaşacağına, kendisini geliştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada geyikten kaçmak sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, dertlerin aşılacağına, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.